Nákupy

Odolné IBC kontajnery

Je dôležité, v čom Váš tovar prevážate. Ovplyvňuje to jeho kvalitu. Obzvlášť to platí pre tovar v tekutom skupenstve. Prevážajte tekutiny v IBC kontajneroch tej najvyššej kvality. Vyrába ich spoločnosť Schoeller Allibert. Sú navrhované tak, aby bolo ich používanie jednoduché a bezpečné. Skladovanie aj prevážanie IBC kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert je efektívne. Sú vyrobené z kvalitného plastu, vďaka ktorému vydržia aj náročné podmienky. Schoeller Allibert vyrába IBC kontajnery v rôznych veľkostiach. Objem IBC kontajnerov je veľký, no ich hmotnosť je nízka. Vyberať si môžete napríklad spomedzi IBC kontajnerov s objemom 250 l, 600 l, 1060 l a podobne.

kvapalina

Všetky dostupné kontajnery nájdete na webovej stránke www.schoellerallibert.com. Nájdete tam IBC kontajnery s popisom špecifík jednotlivých modelov, ale aj ich rozmery, napríklad IBC kontajner 600 l rozmery. Kontajnery sú praktické, manipulácia s nimi je jednoduchá a zároveň spĺňajú prísne priemyselné normy, takže sú ideálne do každého podnikania. Spoločnosť Schoeller Allibert si uvedomuje, ako veľmi je dôležité, aby sme chránili životné prostredie. Preto ich podnikanie zohľadňuje aj tento aspekt. Kvôli tomu sú IBC kontajnery, ale aj ďalšie ich produkty, recyklovateľné.

recyklácia

Ak chcete, aby bola Vaša spoločnosť vybavená tým najkvalitnejšími prepravnými a skladovacími produktmi, určite nakupujte od Schoeller Allibert. Získate tak do detailov prepracované kontajnery, prepravky, palety, vedrá a mnohé ďalšie produkty určené na skladovanie a transport Vášho tovaru. Nebudete musieť strácať čas neustálym dokupovaním kontajnerov, nakoľko Vám produkty od spoločnosti Schoeller Allibert vydržia aj v náročných priemyselných podmienkach. Nekupujte lacné a nekvalitné kontajnery, ktoré sa Vám ihneď poškodia. Investujte do vysokej kvality a získajte viac.