Nákupy

Erotická masáž prináša mužom množstvo výhod

Viete, prečo sa ľudia natoľko dokážu uvoľniť pri klasickej regeneračnej či športovej masáži, že sa po nej cítia tak skvele? Je to aj preto, že pri nej nemusí vyvíjať žiadnu fyzickú námahu. Ak vás totiž niekto masíruje, a vy pritom nechávate svoje svalové tkanivo v úplnom pokoji, môžete si lepšie užiť blažený pocit rozkoše v priebehu tejto procedúry, pretože vás nezaťažuje svalová námaha. Najkrajšie životné pocity vždy zažívame práve v okamihu uvoľnenia, a určite nie je náhoda, že tie najpríjemnejšie zažívame vo chvíli, keď ležíme v posteli a odpočívame. Čím menej cítime svoje telo z hľadiska námahy, tým lepšie.

erotická masáž

Vlastne by sme mohli povedať, že za najväčšieho nepriateľa človeka (povedané s nadsadením) môžeme považovať zemskú gravitáciu, ktorá nás neustále tlačí do svojho stredu, a my musíme vyvíjať fyzickú aktivitu, aby sme tej gravitácii unikli. V dobrom pocite blaženosti napomáhajú samozrejme aj endorfíny, čo sú uvoľnené hormóny šťastia, ale tie prichádzajú do krvného riečišťa až väčšinou po námahe, to znamená napríklad po sexe, nie v jeho priebehu, a už vôbec nie na jeho začiatku. Muži sa teda poriadne nadrú, než ženám a sebe vydolujú orgazmus, zatiaľ čo ak sú na masérskom stole pri erotickej masáži, môžu si svoj orgazmus užiť bez námahy a s maximálnym uvoľnením.

masážne pomôcky

Toto je snáď tou najväčšou výhodou erotických masáží. Vlastne si tu spokojne ležíte na lôžku, o vašu rozkoš sa stará krásna masérka, vy sa tešíte z jej prítomnosti, a môžete si dopriať výstrek semena vo chvíli, keď ucítite, že sa dostatočne nabažíte jej krásou. Erotická masáž vám teda prináša viac rozkoše a blaženosti aj bez fyzickej driny a bez striedania rôznych polôh a bez kvapky potu na tele. A priznajme si, že niektoré polohy Kámasútry sú natoľko vyčerpávajúce, že snáď je naozaj lepšie spočinúť vedľa dievčaťa v masérskom salóne a nechať si stimulovať erotogénne zóny podľa svojho tajného priania.