Nákupy

Vodné filtre od spoločnosti Kurita. Dôveryhodný ochranca vašej čistej vody

Už viac ako 20 rokov značka Kurita prináša zákazníkom na Slovensku kvalitné a cenovo dostupné riešenia pre úpravu tvrdej vody, odstránenie železa, mangánu a dusičnanov z vody. Vďaka širokej ponuke filtrov a komplexným službám vodaservisu si môžete byť istí, že vaša voda bude vždy čistá, chutná a bezpečná pre pitie a varenie. Vodné filtre Kurita sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a prechádzajú prísnymi testami, aby spĺňali tie najvyššie normy. V ponuke vodaservisu nájdete širokú škálu filtrov Kurita, ktoré sú určené pre rôzne typy vôd a potreby. Či už máte problém s tvrdou vodou, železom, mangánom alebo dusičnanmi, vodaservis vám ponúkne riešenie na mieru.

filter na vodu

Okrem predaja filtrov Kurita vám vodaservis ponúka aj komplexné služby, ako sú analýza vody, návrh a inštalácia filtračného systému, servis a údržba filtrov a odborné poradenstvo. Odborníci vodaservisu vám radi pomôžu s výberom toho správneho filtra pre vašu domácnosť a zodpovedia všetky vaše otázky. Investícia do vodného filtra Kurita od vodaservisu je investíciou do zdravia a pohody celej vašej rodiny. Čistá voda je pre naše zdravie a pohodu nesmierne dôležitá. Navštívte vodaservis a dozviete sa viac o vodných filtroch Kurita.

pitná voda

Už roky riešite problémy s tvrdou vodou, ktorá zanecháva škvrny na vašom riade a znižuje životnosť spotrebičov? Možno máte zase studňu s vysokým obsahom železa, ktoré dodáva vode nepríjemnú chuť a hrdzavý odtieň. Alebo trápia vašu rodinu dusičnany, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé? Vodné filtre Kurita od spoločnosti vodaservis sú tu pre vás! Viac ako dve dekády pomáhajú Slovákom s úpravou vody a ponúkajú riešenia pre rôzne typy problémov. Vďaka tomu, že filtre Kurita prechádzajú prísnymi kontrolami a vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov, si môžete byť istí, že máte doma spoľahlivého pomocníka na dlhé roky. A čo je najdôležitejšie, vždy budete mať k dispozícii čistú a chutnú vodu, ktorá je bezpečná pre pitie aj varenie. Odborníci vodaservis vám navyše pomôžu s výberom toho pravého filtra pre vašu domácnosť.