Cieľ erotických masáží

Masáže sú často vyhľadávanou činnosťou, ktorá pomáha zahnať stres, regulovať negatívnu energiu v tele, pričom pomáha taktiež uvoľňovať svalstvo a pomáhať s nepríjemnými problémami ochoreniami a problémami spôsobený v dôsledku minulých zranení. Existuje množstvo typov masáží, pričom každý si dokáže spomedzi nich vybrať tú, ktorá mu najviac pasuje obsahovo, časovo a cenovo. Každá masáž je charakteristická svojou špecifickou technikou, priebehom, prípadne použitými pomôckami. Nevýhodou klasických masáží zameraných na telo je to, že sa maséri ani masérky nezaoberajú vnútorným svetom ani energetickými centrami či podobnými záležitosťami súvisiacimi z duchovným a spirituálnym svetom, a práve z toho dôvodu nebudú mať tieto masáže nikdy taký požadovaný účinok ako si možno veľa ľudí predstavuje.

pár

V prípade, že chcete uvoľniť svoje stuhnuté telo a svalstvo, prípadne potrebujete nechať uvoľniť svoje prepracované končatiny, určite je pre vás najsprávnejšou voľbou napríklad klasická švédska masáž, čo je vlastne obyčajná masáž. V prípade, že sa chcete viac orientovať na svoj duchovný svet, tak bude pre vás najlepšou voľbou zúčastniť sa meditácie či aktivít, ktoré v sebe aplikujú aj meditačné techniky a takúto aktivitu, ktorá je najznámejšia po celom svete, je napríklad joga.

nuru

V prípade, že ste ten typ človeka ktorý sa zameriava nielen na svoj zovňajšok a na svoje fyzické telo, ale stará sa aj o svoje vnútro psychiku, myseľ, dušu, tak určite vyhľadajte erotické masáže, ktoré sú spojením klasických masáží s meditačnými technikami. Erotické masáže v sebe spájajú to najlepšie, čo možno človeku dopriať, a to hlavne z toho dôvodu, že sa zameriavajú aj na stimuláciu a prekrvenie intímnych partií. Pokiaľ hovoríme o masážach v tantrických salónoch, tie sú navyše veľmi spirituálne a duchovne založené. Skvelou variáciou je napríklad nuru masáž Magictantra.