Nákupy

Dobrodrúžstvo v Nitre

Premýšľate nad tým, že si urobíte výlet niekam do zahraničia? Tak to ani nemusíte jazdiť extrémne ďaleko a môžete pokojne zájsť na Slovensko do Nitry. Je to krásne mesto a okrem iného na ňom môžete nájsť množstvo zaujímavostí. Ja sem ale najradšej jazdím do takých tých termálnych bazénov, čo tu majú. Tentokrát som so sebou vzala aj svojho priateľa. On nikdy v termálnych prameňoch nebol a hrozne sa mu tu páčilo, keď tu bol, bol úplne nadšený. A tiež by som vám rada povedal, čo všetko sa medzi nami stalo. Plávali sme spolu v bazénoch, bolo to úplne úžasné. Ja mám najradšej také tie horúce bazény, to vás krásne odreaguje a budete sa cítiť úplne ako v nebi.

sdx

A už od začiatku som bola hrozne vzrušená a na priateľovi bolo vidieť, že bol tiež veľmi vzrušený. A teplá voda nám robila dobre. Pobyt v termálnych bazénoch sme si veľmi užili, hrali sme nejaké loptové hry. Potom už na večer sme boli celkom unavení, tak sme si povedali, že sa vrátime späť na hotel a budeme chvíľku odpočívať. Sotva sme dorazili na hotel, priateľ ma začal bozkávať, hladkať a zvalil ma na posteľ. Mňa sa to samozrejme veľmi páčilo.

par

Od začiatku sa mi páči, keď muž vie prevziať iniciatívu a je skôr ten dominantný. Potom sa ma začal dotýkať. Najprv mi láskal prsia, potom zišiel pomaličky až k môjmu prirodzeniu a začal ma uspokojovať. Bola to taká nádhera, začala som ticho stonať, hrozne veľmi sa mi to páčilo. Priateľ to so mnou jednoducho vie. A potom medzi nami prebehol nitra sex https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/nitra na hoteli. Bolo to naozaj úžasné, bola z toho cítiť láska a vášeň. Hrozne sme si to užili. A pobyt na hoteli tiež nemal chybu. A okrem pobytu v úžasných termálnych bazénoch v Nitre sme tu ešte prežili milostné dobrodružstvo a bolo to jednoducho nádherné. Hrozne sme si oddýchli. Nabudúce musíme ísť zase, hrozne sa nám tu páčilo, bolo to tu bez jedinej chyby.