Nákupy

Vyberte správny detský matrac

Viete, aký dôležitý je dobrý a kvalitný spánok. Práve, keď sa dobre, tak povediac do ružova vyspíme, môžeme hovoriť o zdravom spánku. Spánok nám pomáha dokonca aj zbaviť sa nahromadených stresových situácií, ktoré sa ukladajú vo forme negatívnych prežitkov v energetickom tele a v mnohých prípadoch spôsobujú oslabenie a stratu energie organizmu. Ideálne je vstávanie s dobrou náladou a s úsmevom na tvári bez zbytočných bolestí kĺbov a chrbta. Takýto štart do nového dňa je prvým krokom, ktorý vedie k úspešne prežitému dňu.

postýlka

Vyvarujte sa používaniu nepohodlných matracov, ktoré do značnej miery ovplyvňujú kvalitu spánku. Zaistite si vhodný matrac práve pre vás, ktorého vhodnosť si overíte na základe jednoduchého testu. Ľahnite si na matrac a ruku vložte pod chrbát do oblasti bedrovej časti chrbta. Ak vám dlaň do tejto oblasti bez problémov zapadne, tvrdosť matraca je pre vás vyhovujúca. Matrace sú na základe tvrdosti rozdelené do štyroch základných kategórií. Zistite si tvrdosť matraca, ktorá je pre vás prijateľná a zabezpečte si už iba správne matrace pre vás.

pokoj

V našej ponuke nájdete okrem jednolôžkových a dvojlôžkových materiálov aj detské matrace do postieľok a do detských postelí. Je tak dôležité, aby sa vaše ratolesti správne vyvíjali a rástli, čo môžete podporiť aj výberom kvalitného detského matraca. Zainvestujte časť vašich finančných prostriedkov a umožnite vašim deťom pohodlný spánok. Spánok, v ktorom sa všetky negatívne prežitky premieňajú na pozitívny prístup k samotnému životu. Spánok, kde zlé sny jednoducho nemajú šancu. V našej ponuke nájdete okrem základných penových matracov aj latexové a taštičkové matrace, ktoré sa od seba odlišujú spôsobom výroby ako aj vnútorným zložením. Mnohé matrace sa vyznačujú pamäťovou stopou, vďaka ktorej môžete pocítiť mäkkosť a pohodlnosť pri ich užívaní. Matrace vytvárajú istý protitlak, čím výborne formujú telo počas oddychu a spánku.