Nákupy

Masáže ako spontánne aktivity

Erotická masáž je jedinečný druh masáže, ktorý poskytuje nevídané uvoľnenie ako fyzického tela, tak aj duchovného sveta a psychického sveta človeka. Erotické masáže sú určené širokému spektru ľudí, ktorí majú napríklad problémy s prijatím seba samého, problémy v sexuálnej oblasti. Erotické masáže dokážu pomáhať aj s takýmito problémami, pretože človek, ktorý sa ich bude pravidelne zúčasťňovať, sa postupom času naučí prijať a milovať samého seba so všetkými chybami, so svojou minulosťou aj s nedostatkami, ktoré každý z nás prirodzene má. Erotické masáže sú vykonávané v tantrických masážnych salónoch.

masáž

V dnešnej dobe je však možné nájsť ich aj na erotických portáloch, kde ich ponúkajú iní ľudia. Pokiaľ však máte záujem vyhľadať profesionálne odvedené masáže, ktoré sľubujú nevídaný erotický zážitok, dozaista je potrebné uprednostniť tantrické masážne salóny pred erotickými portálmi, kde sa týmto masážam venujú ľudia bez potrebnej licencie či školenia. Treba mať na pamäti, že masér alebo masérka vykonávajúca bežné masáže nie je automaticky masér alebo masérka pre erotické masáže. Tantrické masáže, ktoré taktiež svojim obsahom spadajú pod erotické masáže, nemajú s bežnými masážami takmer nič spoločné.

masáž

Kým bežné masáže sú zamerané hlavne na stimuláciu tela, podporu prekrvenia a uvoľnenia od fyzickej bolesti, tantrické masáže sú viac zamerané na duchovný svet. Je pravda, že počas tantrickej masáže tantrická masérka uspokojí aj fyzické telo klienta, ale tam to nekončí. Tantrické masáže majú duchovný priebeh a sú orientované tak, aby zasiahli miesta vo vnútri človeka. Tantrické masáže sú teda daleko viac ako bežné masáže, ktoré majú presne nalinkovaný priebeh, maséri sa musia pridržiavať presne zadaných postupov, musia sa venovať konkrétnym miestam a podobne. Tantrické masáže sú spontánne.