Nákupy

Po rozvode, privat sex pomôže

Opustila ma žena po 10 rokoch manželstva, odišla s mojim kamarátom. Opustila ma žena, útechu hľadám na sex priváte privatportal.sk Rozvod bol rýchly a kľudný, žiadne naťahovačky. Zo začiatku to bolo ťažké, nevedel som čo mám robiť ale potom som si to začal užívať. Tu slobodu, ktorú som dostal. V manželstve som bol zvyknutý na takzvaný NESEX. Dookola to isté a nezáživné. Už aj počas manželstva mi chýbal kvalitný sex. Dlho som sa odhodlával nájsť nejaké sexuálne služby. Dlho som hľadal a nikde som nevedel nájsť nič kvalitné. Potom na mňa vyskočil Privatportal.sk kde so našiel to čo som hľadal. Môžem si vybrať slečnu praktiku aj aj miesto. Nič lepšie som nemohol nájsť!

sexi žena s mužom

Bol som plný hnevu, nevedel som čo teraz tak som to skúsil. Vybral som si slečnu z môjho okolia, praktiku. Dohodli sme sa na dni a čase. Prišiel som a tá noc bola najlepšia v mojom živote. Slečna bola neskutočná, ako by niekto povedal naozajstná profíčka vo svojom obore. Oddávala sa mi presne tak ako som to potreboval. Pohľad na jej podskakujúce prsia mi bol dokonalým zadosťučinením. Zo sex privátu som odišiel ako vymenený a s úsmevom na tvári.

Až tu som zistil čo je to naozajstný sex. Bývala sa všetkého bála, nechcela skúsiť nič nové. Furt to bola dookola ta istá obohratá platňa. Chcel som zažiť niečo vzrušujúce, plné vášne niečo čím by som si vyčistil hlavu.

muž a zena

Milujem tu vášeň, ktorú mi slečny dávajú počas nášho stretnutia. Ženám nedôverujem čo sa týka vzťahu ale čo sa týka uspokojenia tam dôverujem ženám na 1000%. Milujem pohľad na krásne nahé ženské telo a ta ich vagína slasť pre moje oči. Na sex privátoch som zažil veci, o akých sa mi ani nesnívalo. Vyskúšal som nové polohy, užil som si nekonečne dlhý a dokonale hlboký orál, vyskúšal pár análov, skúsil som ľahké S/M a množstvo iných lahôdok.

Na sex privátoch trávim čas pravidelne a rád. Nedám na to dopustiť! Odporúčam každému chlapovi.