Nákupy

Zábradlie s nerezom a sklom

Zábradlie na dome či byte je ničím zaujímavá téma. Už počas stavby zábradliu málokto venuje pozornosť. Keď naň príde, ľudia často krát chcú už bývať a vyberú najlacnejšiu variantu. Zábradlie však môže úplne zmeniť imidž vašej nehnuteľnosti. Videli ste niekedy drahé, luxusné nehnuteľnosti? Viete čo ich exteriér robil takým zaujímavým? Zábradlie. Nerezové zábradlie, vyplnené sklom. Zábradlie na balkóne, ale najmä veľkej terase môžete použiť na upútanie na vašu nehnuteľnosť. Zabudnite na nudné drevené zábradlie. Drevo sa používalo pred niekoľkými rokmi. Dnes sú v kurze nerezové zábradlia, ktorú sú nielen dizajnovým skvostom, ale aj bezúdržbové. Čo to znamená?

nerezové zábradlie

Moderný nerez.

Určite vám neuniklo, že štýly, materiáli či prevedenia v oblasti architektúry a interiérového dizajnu prešli výraznou zmenou. Dnešné projekty sú navrhované v minimalizme. Otvorený koncept, čistý, neutrálny dizajn. A materiál? Nerez, mramor, sklo. Drevo nechajte už len na nábytok. Zábradlie zvoľte v štýle nerezu. Nerezové zábradlie môžete zvoliť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. A dokonca v exteriéri je nerez mimoriadne vhodný. A to vďaka jeho výborným vlastnostiam a odolnosti. Nerezové zábradlie je potrebné povrchovo upraviť len pri výrobe.

nerezové zábradlie

Ďalšie roky nie je potrebná povrchová úprava a zábradlie bude stále ako nové. A to dokonca aj na otvorenom priestranstve, kde je vystavované slnku, dažďu či snehu. Nezničí ho ani nepriaznivé počasie. Dizajn nerezového zábradlia môže byť ľubovoľný. Nerezovú konštrukciu si zvoľte podľa typu a veľkosti terasy či balkónu. Takisto je nerezové zábradlie vhodné aj na schodisko. Práve do otvoreného priestranstva nerezové zábradlie dokonale zapadne. A sklo? Nerez v kombinácii so sklenenou výplňou je neskutočný luxus. A môžete si ho dovoliť aj vy. Navštívte internetovú stránku lmmont.sk a pozrite si projekty nerezového zábradlia Žilina ešte dnes.