Nezařazené

Moderné osvetlenie do štýlových interiérov.

Niektoré druhy led osvetlenia pôsobia na nás stále až ultramoderným dojmom, pretože svetelné možnosti, ktoré ponúkajú, boli ešte pred pár rokmi nepredstaviteľné. Okrem rôznych druhov led žiaroviek alebo led panelov to sú hlavne led pásiky, ktoré už dnes využívame v našej domácnosti veľmi často. Či už ide o veľmi obľúbené podsvietenie kuchynskej linky, poličiek v obývačke, alebo sú led pásy už neodmysliteľnou súčasťou osvetlenia našich kúpeľní.

Moderné led osvetlenia okrem nízkej spotreby a širokých svetelných možností ponúka aj nebývalý komfort, ktorý sme si v minulosti nemohli dovoliť. Dnes už vybrané led žiarovky alebo led pásy môžeme jednoducho a veľmi pohodlne ovládať diaľkovými ovládačmi, takže všetko potrebné dokážeme nastaviť hoci aj poležiačky na gauči v obývačke.

led pás

RGB-W LED pásiky toho dokážu viac, než by ste si mohli myslieť. Tieto špeciálne pásy dokážu vyžarovať akúkoľvek farbu svetla a navyše obsahujú aj samostatné čipy pre biele svetlo, ktoré je veľmi čisté a prirodzené. Všetky možnosti, ktoré tieto pásy poskytujú, môžete v súčasnosti ovládať LED ovládačmi pre RGB-W LED pásiky https://www.ledprodukt.sk/132-dialkove-ovladace-pre-rgb-w-led-pasiky. Tieto sú klasické ručné alebo zložitejšie zavesené na stene, ktorými sa ovláda viacero okruhov led pásov, ktoré sa nachádzajú v miestnosti. Tieto okruhy môžu byť až štyri a ovládať ich môžete buď spoločne, alebo každý osobitne.

led pás

Dokážete si takto nastavovať výber farby, stmievanie, intenzitu vyžarovaného svetla, alebo máte možnosti voľby dynamických režimov, kedy sa farby svetla postupne menia. Pri týchto zmenách je možné veľmi jednoducho nastavovať aj rýchlosť týchto zmien a práca na týchto moderných diaľkových ovládačoch je veľmi jednoduchá a intuitívna. Či už si zakúpite diaľkové ovládače prenosné alebo závesné, všetky majú veľmi moderný dizajn a mnohé z nich sú dotykové. Preto takéto prvky osvetlenia pôsobia aj v moderných rodinných domoch veľmi esteticky a zapadajú do celkového štýlu interiéru.