Nákupy

Rýchla upratovacia rota

V súčasnosti žijeme v neustálom kolobehu a nestíhame si uvedomovať, aký je náš čas vzácny. Sme zaneprázdnení pracovným nasadením a častokrát si kladieme otázku, či sa dostatočne venujeme svojej rodine, nakoľko nás po práci čaká nespočetné množstvo ďalších povinností, ktoré je potrebné neodkladne naplniť. Máte pocit, že chodíte domov na druhú šichtu? Ste frustrovaní a máte pocit, že to občas nezvládate a hovoríte si, že by sa vám zišla pomoc? Ak ste z okolia Popradu, tak ste na správnom mieste! Práve Poprad Grant je na trhu od roku 1995, čiže môžeme spokojne prehlásiť, že sme vo svojom obore naozaj skúsení.

úklidové služby

Naša kvalita a výsledky sú odzrkadľované na perfektných referenciách od našich zákazníkov. Rozhodne sa môžete spoľahnúť, že cena zodpovedá kvalite našich poskytovaných upratovaciech služieb Poprad. Ak sa neviete rozhodnúť, stačí, ak si vypýtate cenník našich poskytovaných služieb a budete to mať jednoduchšie. Na vykonávanie potrebných služieb a prác máme k dispozícii podlahové automaty a kotúčové stroje, ktoré zabezpečia dlhšiu trvácnosť udržania čistoty, ktorú bežnými prípravkami a mechanickým použitím mopu rozhodne nezabezpečíte. Nemusíte sa tiež obávať o svoj obľúbený koberec, ktorý treba trochu oživiť.

úklidový servis

Našim extrakčným čistením za pomoci jednokotúčového stroja to bude pre nás hračka a znovu budete mať pocit novosti. Radi sa postaráme aj o prostredie vašej firmy, ktoré vyčistíme použitím špeciálnych kotúčových strojov a nanesieme ochranný vosk. Poradíme si aj s čistením rôznych vyliatych chemických nečistôt. Zaujímavou časťou poskytovania našich služieb je extrakčné čistenie čalúneného nábytku, či oživenie vašej znečistenej sedačky, ktorá bude na nespoznanie. Nestrácajte svoj drahocenný čas a neváhajte sa obrátiť na našu pomoc. Sme si istí, že svoj čas viete využiť aj efektívnejšie, než je neustála starostlivosť o prostredie domácnosti, či firmy.