Nezařazené

Užite si kvalitnú masáž

Tantrická senzuálna masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ je to najlepšie, čo môžete dopriať svojmu telu, duši a mysli. Je to zmyselné umenie indických masáží, ktoré Vás zaručene uvoľnia, nabudia a prekrvia každý jeden milimeter Vášho tela. Táto niekoľko tisícok rokov stará mágia dokonale zjednotí telo i myseľ a otvorí Vám brány do doposiaľ možno nepoznaných zákutí sexuality, ktoré vrcholia skutočným euforickým nebom. Chystáte sa tantrickú masáž navštíviť a potrebujete pár rád ohľadom prípravy? Tak teda poďme na to! Nemusím hádam rozoberať a pripomínať, že na masáže človek nemá prísť pod vplyvom alkoholu či iných omamných a psychotropných látok. To nám je všetkým jasné. Taktiež by ste sa mali vyvarovať ťažkých a mastných jedál, pokiaľ nechcete počas masáže brucha alebo chrbta vyvrátiť celý obsah žalúdka na vyleštenú podlahu.

Masáž

Ďalšia činnosti, ktorú by ste nemali absolvovať aspoň deň pred masážou je návšteva fitness centra a posilňovanie akéhokoľvek typu. Doprajte si rest day (pre tých, ktorí nepoznajú – rest day je deň voľna, oddychový deň). Ten zaistí to, že aj silnejšie dotyky a intenzívnejší tlak zo strany masérky Vám spôsobí blaho a uvoľnenie, nie bolesť. Tantrické masáže a – vo všeobecnosti – akékoľvek masáže a služby nenavštevujte, pokiaľ nie ste stopercentne informovaný o svojom zdravotnom stave (alergie, kožné prejavy a podobne). Prvoradé je Vaše zdravie! Pokiaľ sa teda necítite dobre – bolí Vás hlava, ste slabí a cítite, že na Vás niečo lezie, – včasne o Tom informujte príslušný tantrický salón a dohodnite si presunutie masáže na iný termín.

Masáž

Čo s intímnymi partiami? Senzuálna masáž zahŕňa masírovanie i intímnych partií mužského aj ženského tela. Preto je pochopiteľné, že každý zákazník chce byť v tejto oblasti dobre pripravený. Nuž, základom je dôkladná a správna hygiena. Úprava intímnych partií závisí len a len na Vás; v tomto nechávajú masérky voľnú ruku. Pokiaľ nemáte vo zvyku holiť sa, kvôli masáži to robiť nemusíte. Masérka to prekážať nebude. Pre ňu je podstatný a prvoradý Váš komfort. Čo je potrebné si na senzuálnu masáž priniesť? Okrem pozitívneho naladenia absolútne nič! Všetko pre Váš v salóne pripravia.