Nákupy

Led pásy ako efektné dizajnové osvetlenie

V poslednom období sa v dizajne osvetlenia objavili mnohé trendy a jedným z nich je aj led osvetlenie vo forme led pásikov. Už len samotný fakt, že ide o led osvetlenie je skvelou výhodou. Led je dnes naozaj in a to právom, ide totiž údajne o veľmi ekologické osvetlenie, navyše neskutočne úsporné a s dlhou životnosťou. Preto si získalo veľkú obľubu spotrebiteľov. Dnes už sa led dá využiť v rôznych smeroch. Pre osvetlenie domácností, a to v rôznych prevedeniach a možnostiach od výmyslu sveta, vrátane led pásikov. Ďalej v kanceláriách, ofisoch, administratívy a, samozrejme, v moderných predajniach a obchodných domoch. Dokonca sa led osvetlenie už využíva aj v rámci verejných systémov osvetlenia v obciach a mestách, kde tiež dokáže nielen lepšie ulice za tmy osvetliť, ale v určitom časovom horizonte aj značne ušetriť elektrickú energiu.

led pasiky osvetlenie v kuchyni

Led pásiky sú teda skvelým dizajnovým prvkom a dajú sa využiť naozaj na mnohých miestach, pre mnohé účely a pre mnohé prevádzky alebo domácnosti. Ich montáž a inštalácia nie sú veľmi náročné a šikovné ruky to zvládnu aj sami. Jednoducho sa na miesto určenia nalepia alebo sa dajú inštalovať do hliníkovej lišty, čo je pre led diódy lepšie. Lišty môžete mať v rôznych farbách, napríklad si môžete zvoliť: LED lišta ROHOVÁ – strieborná ledprodukt.sk. Variantov je teda mnoho a záleží na celkovom ladení a návrhu interiéru, ktorý sa vám najviac bude hodiť a páčiť.

led osvetlenie, led listy

Led pásy v lištách sú skvelým riešením na podsvietenie v kuchyni alebo recepcie, políc, podhľadov a podobne. Dajú sa vybrať farby, prevedenie, dokonca aj farba svetla, podľa toho do akého priestoru led pásy chcete, alebo aký efekt majú priniesť. Dokonca aj farebné osvetlenie s diaľkovým ovládaním sa z farebných led pásikov dá vytvoriť. Kreativita a dizajn, ruka v ruke sa tu spájajú a kráčajú smerom k dokonalému wow efektu.