Nákupy

Prečo kúpiť nový matrac online?

Aj matrac je iba vec, ktorá má svoju životnosť a postupne podlieha opotrebeniu. Priemerená životnosť matracov je 8 – 10 rokov, po ktorých uplynutí sa už rozhodne oplatí myslieť na kúpu nového matraca. A to hneď z niekoľkých dôvodov:

  • Na vašom súčasnom matraci už pravdepodobne vznikli preležaniny, nakoľko jeho výplň už stráca svoje pôvodné vlastnosti a v dôsledku toho môže dochádzať k bolestiam chrbtice. Potom treba myslieť aj na to, že každým dňom na matrac pôsobí náš pot – zhoršujú sa jeho hygienické vlastnosti, čo vedie k vzniku roztočov, plesní a alergénov – obzvlášť je to varovný signál pre ľudí trpiacich alergiami. V prípade pružinových matracov zas môžu byť opotrebované pružiny, ktoré sú každodenne námahané.

Čítanie v posteli

Čo je ale najdôležitejšie, to je zdravý spánok. A práve stav matraca sa vo výraznej miere podpisuje pod kvalitu spánku. Je dôležité zabrániť tomu, aby sme sa neprebúdzali s bolesťami chrbta, krku, hlavy a v zlej nálade či bez načerpania nových síl. Pokiaľ cítite, že toto je váš problém, tak neváhajte a investujte do nových matracov, pričom si nezabudnite vybrať taký, ktorý by sa ideálne prispôsobil vašim nárokom.

Nemusíte pritom hľadať kamennú predajňu. Ako asi viete, aj nový matrac sa dá v súčasnosti kúpiť online. Stále váhate? Tak sa pozrime na to, aké výhody ponúka kúpa týchto produktov cez internet:

Ležanie na posteli

Nemusíte si nájsť čas na hľadanie kamennej predajne a na nákup v nej a tiež sa následne nemusíte trápiť s odvozom. Ušetríte čas. Stačí, ak máte aspoň niekoľko minút pre seba – uvaríte si kávu, zapnete si počítač alebo smartphone, stačí pár kliknutí a produkt máte zakúpený. Na nákup nemusíte prispôsovať svoj čas – objednávku online môžete vytvoriť kedykoľvek, skoro ráno alebo v noci – nie ste obmedzovaní otváracími hodinami.

Máte možnosť surfovať po internete a vybrať parametrami, ale aj cenou tú najlepšiu možnosť. Ak chcete ušetriť a pritom nepodceniť kvalitu, skúste lacne matrace Segum.

Máte pokoj a čas na to, aby ste si kúpu dobre rozmysleli. Môžete si prelistovať ponuku matracov a je len na vás, kedy a pre ktorý sa rozhodnete. Nebude stáť pri vás predavač a nútiť vás do urýchlenej kúpy. Cez eshop sa navyše prezerá ponuka prehľadnejšie, širokú ponuku máte na svojom monitore /displeji.