Nákupy

Interiérové a exteriérové zábradlie

Na dome aj okolo domu je ešte množstvo práce, ktoré trvajú roky. Výber materiálov, dizajnu a prevedenia hneď na začiatku je však veľmi dôležitý. To, ako vyzerá náš dom či byt je pre nás veľmi dôležité. Každý sa snaží mať všetko podľa svojich predstav. Aj taká maličkosť ako zábradlie môže zmeniť celý dizajn domu. A to ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

nerezové zábradlie

Zábradlie do interiéru

V interiéri rieši zábradlie najmä ten, kto má dvoj a viac poschodový dom. Zábradlie na poschodie by ste nemali podceniť. Schodisko je v interiéri využívané dennodenne. A práve zábradlie plní bezpečnostnú funkciu. V prvom rade by malo byť zábradlie bezpečné. Ale prečo by nemohlo byť aj dizajnové? To docielite použitím moderného materiálu – nerezu. Nerezové zábradlie je posledné roky veľkým hitom. V interiéri pôsobí čisto a nenútene. Hodí sa ku každému štýlu a dokonale zapadne do vašej domácnosti. Nerezová konštrukcia bude predstavovať moderný prvok vo vašom interiéri a navrhnúť si ho môžete podľa svojich predstáv.

nerezové zábradlie

Zábradlie do exteriéru

Takisto aj na balkón či terasu je nerezové zábradlie vhodnou alternatívou. Dokonca tou najlepšou. Nerez sa vyznačuje skvelými vlastnosťami, ktoré sú na zábradlie veľkým prínosom. Po povrchovej úprave nerezového zábradlia je povrch odolný voči dažďu, snehu či slnečnému žiareniu. Vaše nerezové zábradlie bude v bezchybnom stave aj po rokoch užívania. Nerezové zábradlie je pekné samo o sebe, no pokiaľ chcete ešte väčší dizajnový kúsok, skombinujete nerezovú konštrukciu so sklom. Sklo v kombinácii s nerezom pôsobí naozaj luxusne. Aj vy túžite po kvalitnom a modernom nerezovom zábradlí do interiéru či exteriéru? Navštívte internetovú stránku lmmont.sk a pozrite si rôzne moderné prevedenia nerezového zábradlia. Na lmmont.sk vám pomôžu ako s výberom materiálu, tak aj dizajnom. Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorý sa tomu venujú roky.