Nákupy

Čo možno očakávať od tantrickej masáže?

Túžite zažiť niečo nové a doposiaľ pre vás nepoznané? Niečo, čo by vám prinieslo uvoľnenie, radosť a nabilo vás novou životnou energiou? Tak presne o tom sú exotické tantrické masáže. Tie sú odlišné od tých klasických. Tak odlišujú sa napríklad svojou dĺžkou trvania, senzuálnymi dotykmi a aj samotným vzrušujúcim záverom. Ak navštívite tantra salón, masáž vám poskytne profesionálna tantra masérka, ktorá sa o vás postará a bude vás sprevádzať od samotného úvodu až po masáž celého tela a uvoľňujúci záver. Je to o príjemných a vzrušujúcich dotykoch po celom tele, čo vás naplnia čerstvými silami do života. Navyše sa to odohrá v sympatických a čistých priestoroch, kde bude hrať v pozadí exotická tantrická hudba.

Masážne pomôcky

Čo vás teda čaká a neminie?

Začnime samotným úvodom, ktorému sa hovorí namaste rituál. Ten je o správnom dýchaní a celkovo o príprave na masáž. Podľa tradície sa týmto rituálom vzdáva pocta nášmu telu. V tejto príprave prichádza k odstráneniu možnej nervozity, napätia a strachu z nepoznaného. Zároveň bude vaše telo lepšie pripravené a zaučená tantra masérka vás dokáže nažhaviť už v úvode. Budete tak ideálne pripravení na začiatok masáže. A to vďaka dotykom jej rúk a použitiu špeciálnych masážnych prípravkov.

  • Pred úplným začiatkom si ešte doprajete sprchu z hygienických dôvodov.

Sprcha, voda

Dostávame sa ku komplexnej masáži celého tela. Začína to uvoľňujúcou masážou hlavy, po ktorej skončení si ľahnete na brucho a budete masírovaní kompletne od hlavy až k päte. Potom si opäť ľahnete na chrbát a okrem iných častí tela sa uskutoční masaz lingamu a u žien yoni, teda hlavných erotogénnych zón. S týmto krokom môžete súhlasiť, ale nemuśite. Ak súhlasíte, tak masáž sa s najväčšou pravdepodobnosťou zakončí kvalitným orgazmom.

  • Tantrické masáže však nie sú iba o masáži intímych partií. Majú vám dopriať fyzickú, psychickú a sexuálnu úľavu.