Nákupy

LED pásiky efektne osvetlia každý kút

Určite nám dáte za pravdu, že osvetlením priestorov či už v interiéri, alebo v exteriéri sa dá dosiahnuť rôzna atmosféra a pocit z celého priestoru. Jednoducho povedané osvetlenie hrá veľkú rolu v dizajne! Koľko svetla a aké presne prevedenie alebo aj jeho farba dokážu pekne dotvoriť dizajn celého priestoru. Svetlom sa naozaj dá dosahovať rôzny efekt a svetlo priťahuje aj pozornosť. LED pásikmi sa dá dosiahnuť mnoho zaujímavých efektov. Celkom jednoducho sa inštalujú a dajú sa použiť napríklad na efektné podsvietenie políc, barov, sedenia, obrazov alebo zrkadiel.

led pásik

V tmavších priestoroch alebo kútov dokážu tak veľmi pekne a prirodzene rozjasniť atmosféru a osvetliť podstatné https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/podstatn%25C3%25A9-jm%25C3%25A9no body, ktoré tak získajú ešte väčší a luxusnejší nádych. Napríklad v priestoroch s málo oknami sa dá všeličo s led pásikmi vymyslieť. Polica, ktorá je v tmavom kúte dostane večer úplne iný šmrnc, keď ju podsvietite led pásikom. Celý priestor sa osvetlí a dostane úplne iný nádych s podsvietením police. Podobne môžeme osvetliť led pásikmi rôzne vhodné miesta. K LED pásikom si dokážete zadovážiť aj rôzne ďalšie príslušenstvo, aby ste ich mohli nainštalovať, napríklad 15cm spojka pre LED pásiky so šírkou 8mm https://www.ledprodukt.sk/spojky-konektory-vodice/80-spojka-pre-led-pasiky-smd3528-15cm.

led pás farebný

LED pásiky sú vhodným spôsobom aj pre dizajnové osvetlenie v reštauráciách, baroch, na recepcii hotela či firmy. Použitie je naozaj všestranné a využiť sa dajú aj rôzne svetelné a dynamické efekty, ako je farebné osvetlenie, prípadne možnosť farby meniť, zintenzívňovať a zmierňovať a podobne. LED pásy sú v rôznych dĺžkach a dajú sa aj napájať. Určite vám veľmi esteticky a najmä originálne s nimi dizajnéri dokážu vykúzliť dizajnové osvetlenie presne na mieru také, aké potrebujete. LED svetlá pri tom majú veľmi veľkú úsporu energie a to je jedna z ich veľkých výhod.