Nákupy

Novinka na trhu

Rozmýšľate nad kúpou kvalitnej a zároveň úspornej klimatizácie, ktorá by vám pomohla prežiť toto leto a teda aj mnoho ďalších? Mnoho ľudí sa v súčasnosti čoraz častejšie rozhoduje namontovať klimatizáciu do bytu alebo domu. Aj Slovensko za posledné roky zasahuje veľká vlna horúčav, takže klimatizácia sa stáva súčasťou domácich spotrebičov. Ponuka je našťastie veľmi veľká, takže si každý zákazník môže vybrať klímu, ktorá uspokojí jeho potreby a požiadavky. Vo väčšine prípadov však ľudia hľadajú kvalitnú klímu s dobrým výkonom, ktorá nespotrebuje veľmi veľa elektrickej energie. Patríte k ním aj vy?

pohodlie

Predstavujeme vám klimatizáciu Midea Xtreme Save. Už zo samotného anglického názvu môžete zaznamenať, že ide o veľmi šetrnú klímu k vašej peňaženke. Midea Xtreme Save je novinkou na trhu a vďaka špeciálnej chladiacej technológii, a možnosťou nastavenia prevádzkového výkonu (GearShift) je veľmi úsporná, a napriek tomu má veľmi dobrý chladiaci výkon. Okrem toho ju môžete jednoducho ovládať Smartfónom ako všetky moderné klímy, takže na ceste domov ju len jednoducho zapnete, a keď prídete domov, budú vás čakať príjemne vychladené miestnosti.

klimatizácia

Okrem toho má množstvo moderných funkcii, ktoré vám pomáhajú udržiavať vašu klimatizáciu aj vaše pohodlie. Všetky funkcie, ktoré klimatizácia Midea Xtreme Save má, môžete nájsť aj s objasnením na našej webovej stránke www.masterklima.sk. Ak by ste si aj napriek tomu stále neboli istí, či je klíma vhodná do vášho bytu alebo domu, neváhajte nás kontaktovať a my vám poradíme vo všetkom čo potrebujete vedieť. Alebo vám poradíme, ktorá klimatizácia bude ideálna pre vaše domáce podmienky. Taktiež vám môžeme urobiť cenovú kalkuláciu na kúpu a montáž danej klimatizácie. Master Klíma je tu pre vás na území celého západného Slovenska aj so spoľahlivým servisom.