Nákupy

Jedinečným darčekom nič nepokazíte

Častokrát je problém nájsť vhodný darček k sviatku prípadne k špeciálnemu dňu pre niekoho, koho máme radi, no ak máme obdarovať niečím už väčšie množstvo ľudí, zvyčajne si nevieme rady, čo by bolo vhodným predmetom, ktorý by zároveň slúžil aj ako príjemná spomienka na pekné a významné chvíle. Dobrou a kvalitnou fľašou vínka, či domácej pálenej nič nepokazíte. Vašich svadobčanov obdarujete jednoduchým, no zato štýlovým spomienkovým darčekom, ktorý má nakoniec aj svoje využitie.

svadobný stôl

U nás vám vyrobíme etikety na fľaše presne podľa vašich predstáv. Či už sa rozhodnete pre nápis mien novomanželov s jednoducho grafikou, spoločné fotografie, vtipné nápisy alebo dokonca koláže fotiek, vytvoríte si tak originálny spomienkový darček, ktorý vyčaruje úsmev ľudí na každom stole a neskôr v domácnosti. Výroba etikiet sa postará o kvalitné zhotovenie, aby zvolené a navrhnuté nálepky boli presne podľa vašich predstáv.

Tieto nálepky sú zhotovené z kvalitného samolepiaceho papiera alebo samolepiacej fólie s tou najlepšou kvalitou a jednoduchou aplikáciou. Oba typy sú odolné. Samolepiaca fólia je dokonca odolnejšia aj voči vode, preto je vhodná aj na skladovanie vo vlhkých priestoroch, prípadne v ľade. Práca s fóliovými etiketami je o niečo jednoduchšia než s papierovými, no oba vám budú doručené v kvalitnom prevedení bez poškodenia a akýchkoľvek preklepov.

víno s vlastnou etiketou

Návrh bude upravený podľa vašich predstáv, a doladený presne do najmenších detailov. Zaujímajú vás rozmery? Zvyčajne robíme etikety vo veľkosti 8 x 11 cm, no vieme vám vyrobiť aj etikety na mini fľaštičky. Môžete si dokonca sami vybrať tvar nálepky. Či už to necháte na bežnú obdĺžnikovú klasiku alebo si vyberiete iný originálny tvar, dokážeme vám vytvoriť hocičo.

Takáto fľaša bude originálnym darčekom pre vašich hostí, vieme, že s takýmto výberom určite netrafíte vedľa. Fľaša dobrého vínka či domácej pálenky vždy poteší, obzvlášť ak je v peknom spomienkovom prevedení. Nemusíte sa báť, na výrobe všetkých etikiet si dávame naozaj záležať, keďže vám chceme poskytnúť len to najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať cez telefón alebo email a objednajte si u nás ešte dnes. S nami budete mať vybavený spomienkový darček pre vašich hostí raz dva a bez zbytočných komplikácií.