Nákupy

Dajte interiéru vašu pečať

Postavili ste alebo ste zrekonštruovali krásnu vilu a rozmýšľate, že vám v nej chýba nejaká pečať, aby bola naozaj jedinečná a vaša? Veľkou dominantou v luxusných stavbách, či už ide o súkromne domy, byty alebo o firmy hotely a iné budovy bývajú takmer vždy schody. Nie ani tak schody samotné, ale zábradlie na schody, ktoré dáva priestoru honosnosť a originalitu. V dnešnej dobe si môžete vybrať naozaj z veľmi širokej ponuky materiálov a štýlov čo sa týka schodiskového zábradlia. Či máte radi extravagantné kované zábradlie, ktoré vás prenesie do starých čias, alebo ste typ človeka, ktorý uprednostňuje prírodné materiály ako napríklad drevo.

zábradlie

Či máte radi moderný alebo priemyselný štýl v kombinácii hliníku a skla. V súčasnosti sú veľkým trendom luxusných interiérov sklenené zábradlia, ktoré dávajú priestoru jednoduchú a zároveň noblesnú eleganciu. Výhodou sklených zábradlí je aj tá, že sa dá ľahko zladiť takmer s každým moderným interiérom. Výber štýlu a dizajnu vášho zábradlia je samozrejme na vás. Dôležité je však, siahnuť vždy po kvalitnom materiáli a samozrejme aj po kvalitnej firme, ktorá vám ho bude inštalovať do interiéru. Aby vaše schodisko bolo pre všetkých bezpečné a samozrejme, aby vám toto zábradlie dlho poslúžilo.

zábradlie

Zábradlie na schody, nie je malá investícia. LMMont ponúka oboje, kvalitu materiálu ako aj kvalitu práce. Vytvorí vám cenovú ponuku a tiež vám poradí s výberom správneho riešenia pre váš interiér, aby bol dokonalý a bezpečný zároveň. A samozrejme aby bol jedinečný, aby bol váš. Naši odborníci vám poradia s akoukoľvek otázkou a predstavou, ktorú budete mať ohľadom vášho nového zábradlia na schodisko. Preto nás neváhajte kontaktovať na uvedené telefónne číslo alebo nás navštívte osobne v našich otváracích hodinách a už onedlho môže vaše schodisko vo vašom dome či firme zažiariť.