Nákupy

Jarné zobudenie

Všetci máme radi jar, keď všetko kvitne a je okolie plné krásnych farieb a voňavých kvetov. Kvitnúci orgován, alebo zlatý dážď, či voňavá levanduľa alebo tulipán? Ktorý kvet si zvolíte vy? Inšpirujte sa kvetmi a nechajte vykvitnúť aj vaše nechty. Z ťažkej zimy sme sa prebudili do jari a môžeme zmeniť tmavé farby za nejaké svetlé, pastelové, veselé, ktoré rozveselia a rozjasnia naše nechty. Nechajte sa inšpirovať kvitnúcou záhradou. Jarné nechty môžu byť bláznivé. Namaľujte si každý necht inou farbou a oslávte príchod jari. Alebo skombinujte dve farby a spravte si ombré. Na jar je dovolené všetko a farby môžete kombinovať ako sa vám páči.

nechty

Preto urobte so svojich nechtov kvitnúcu záhradu a budete vyzerať štýlovo, moderne a určite upútate. Ak rozmýšľate nad niečim nenápadnejším zvoľte nejakú pastelovú farbu, napríklad levanduľovú, pastelovo žltú, zelenú či ružovú. Ak použijete aj trblietky budú vaše nechty pripravené pre nejaký väčší event alebo inú slávnostnú udalosť. Na jar sa s vašimi nechtami môžete vyhrať, už ich nemusíte schovávať v rukavičkách, ale môžete ich ukázať svetu. Jar je ako stvorená na novú manikúru. Tak sa pridajte aj vy! Nemáte doma pomôcky na manikúru, ani žiaden gél? Nevadí…

nechty

Všetko nájdete na https://www.d-nails.sk/. D-Nails je firma, ktoré žije manikúrou, Ak potrebujete akúkoľvek radu, radi vám poradia rôzne možnosti vo svete manikúry, stačí ich kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu. Kontaktné údaje nájdete taktiež na stránke. D-Nails ponúka aj kurzy pre tých, ktorý chcú mať svoje ruky dokonalé, alebo ktorý chcú sa manikúre venovať profesionálne. Ak vás zaujíma niečo ohľadne kurzov, taktiež sa môžete obrátiť na D-Nails. Pozrite si naše vzorkovníky a vyberte si z našej širokej ponuky kvalitných produktov, na manikúru, ktorú nájdete len v D-Nails.