Nákupy

Voda na pitie

O správnom pH vody určenej na pitie sa už veľa toho hovorilo. Určite viete, že správne pH pitnej vody by malo byť od 7-8,5. V organizme sú všetky tekutiny okrem moču zásaditého charakteru a preto je potrebné, aby konzumácia jedla a vody bola čo najviac zásaditá, aby sa organizmus neprekyslil. Prekyslenie organizmu z dlhodobého hľadiska spôsobuje množstvo zdravotných problémov. No nie všade tečie s vodovodného kohútika, alebo zo studne kvalitná voda na pitie. PH vody sa dá ľahko preveriť aj u vás doma. Existujú presne merače pH vody, ale môžete sa vynájsť aj s obyčajným lakmusovým papierikom, ktorý ste niekedy používali na hodinách chémie, aby ste zistili, aká voda tečie vašim vodovodným potrubím.

Voda

Ak zistíte, že vaša voda je kyslá a nespĺňa normu pitnej vody vhodnej pre vaše zdravie, je potrebné urýchlene reagovať, pretože to môže mať dopad na vás aj na vašich blízkych, ktorí s vami bývajú. Upokojíme vás. Nie je nutné hneď rozmýšľať o výmene vášho bývania a hľadania miesta, alebo mesta, kde z kohútika bude tiecť kvalitná pitná voda. Množstvo bytov a domov má zastaralé vodovodné potrubia a možno by ste hľadali márne. My vám ponúkame jednoduché riešenie. A ním je filter, ktorý zväčšuje hodnotu pH vody, takže vždy keď otvoríte vodu vo vašom vodovodnom kohútiku, potečie z neho dobrá voda pre vaše zdravie.

pitná voda

Firma Voda Servis vám ponúka skvelé filtre na vodu, ktoré optimalizujú pH vody https://www.vodaservis.sk/analyza-vody-rozbor-vody/, rovnako si u nás môžete objednať jej montáž. Ak potrebujete poradiť s výberom filtra vhodného pre vaše vodovodné potrubie, neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám poradíme presný typ filtra, ktorý sa vám bude hodiť najlepšie a tiež vám všetko okolo fungovania objasníme. Kontaktovať nás môžete telefonicky, alebo mailom na: info@voda servis.sk. Sme tu vždy pre vás, pripravení na vaše otázky a pomôcť vám zlepšiť vašu vodu.