Peniaze

Objavte s nami čaro mobilných domov

Pri hľadaní dokonalého domova, ktorý vám ponúkne komfort, štýl a pohodlie počas celého roka, je tu pre vás mobilný dom Cosalt sandhurst. Tento mobilný dom je zoskupením moderného dizajnu, praktického vybavenia a kvality, ktorá splní všetky vaše očakávania. Tento mobilný dom je skutočne špeciálny. Plastové okná s dvojsklom a centrálnym vykurovaním zabezpečujú nielen pohodlie, ale aj efektívnu tepelnú izoláciu, čo z neho robí ideálny dom pre každú sezónu. Vstup do útulnej obývacej miestnosti s dvoma voľne stojacími koženými sedačkami je len začiatkom vášho pohodlného bývania. Jedálny stôl väčších rozmerov so štyrmi stoličkami poskytuje dostatok miesta pre rodinné večere a stretnutia s priateľmi.

káva s blízkym

Veľká kuchynská linka v tvare U vás očarí svojou praktickosťou. Disponuje veľkou pracovnou plochou, nerezovým drezom s odkvapkávačom, plynovým sporákom s grilom a trúbou. V priestore pod linkou nájdete miesto nielen pre menšiu chladničku, ale aj pre umývačku riadu alebo práčku. Vaše kulinárske dobrodružstvá budú v tejto kuchyni priam potešením. Spálňa je skutočne priestorná a ponúka oddychové útočisko s vlastným toaletným priestorom. Manželská posteľ, široké skrine a úložné priestory vám umožnia udržať váš priestor v poriadku. Detská izba disponuje dvomi vedľa seba umiestnenými lôžkami a šatníkovým priestorom.

pracovné miesto

V kúpeľni nájdete sprchový kút, WC a vaňu na upokojujúce kúpele. Mobilný dom má rozmer 11,0 x 3,7 metrov a dispozične ponúka 3+KK, čo znamená trojizbový byt s kuchyňou. Mobilný dom Cosalt sandhurst sa nachádza v stave použitom a je pripravený na nových majiteľov. Jeho rozsiahle rozmery poskytujú dostatok priestoru pre celú rodinu. Dispozícia 3+KK znamená príjemné bývanie s dvomi spálňami, kuchyňou a obývacou izbou.

Ak vás mobilný dom Cosalt sandhurst Euro-mobilnedomy oslovil, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení vám poskytnúť ďalšie informácie a odpovedať na vaše otázky. Volajte nám na čísle: 734 567 888 a získajte viac informácií o tomto štýlovom a pohodlnom bývaní, ktoré vám môže ponúknuť.